Ģibuļu pagasta Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu atbalsta centra jauniešu klubs „Kontakts”

PAR MUMS

Pastendes jauniešu klubs “Kontakts” tika nodibināts 2007. gada 9. februārī. Par mājvietu jauniešu klubam kļuva toreizējais Pastendes Dienas atvērtais centrs, kas pēc novadu reformas saucas Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu atbalsta centrs.   Jauniešu kluba “Kontakts” darbības pamatā ir saturīga brīvā laika organizēšana. Klubā regulāri aktīvi darbojas vidēji 10 – 20 jaunieši. Ir realizēti vairāki projekti IZM jauniešu iniciatīvu atbalsta programmās, programmā “Jaunatne darbībā” un Talsu novada Jauniešu iniciatīvu projekti. Jaunieši aktīvi piedalās Talsu novada BJC jauniešu organizācijas „TAS.ES” rīkotajos semināros un citos pasākumos. Katru gadu ar labiem panākumiem jaunieši piedalās konkursā „Labākā jauniešu organizācija” un jauniešu dienā Talsos.

 

Jauniešu klubs „Kontakts” piedalās Talsu novada JIC projektu konkursos un īsteno savas idejas. Pēdējos gados īstenotie projekti ir: 2018 gadā  „Spēlē lieli, spēlē mazi” (lielformāta spēļu izgatavošana), 2019. gadā „KinoEkspedīcija” (iepazīšanās ar Rojas un Mērsraga aktīvajiem, jauniešiem un filmēšana), 2020. gadā „Kontakta koks”(sienas glezna jauniešu telpā).

Jaunieši organizē pasākumus gan jauniešiem, gan kā brīvprātīgā darba veicēji palīdz Ģibuļu pagasta pārvaldes sporta, kultūras un izglītības iestāžu pasākumos.

 

Jauniešu kluba „Kontakts” organizētie tradicionālie pasākumi:

·         Februārī - Valentīna dienas balle un dzimšanas dienas svinības kopā ar draugiem,

·         Februārī - tikšanās ar dažādu profesiju pārstāvjiem un studentiem kas ir beiguši Ģibuļu pagasta Pastendes un Spāres pamatskolas, un ar saviem stāstiem iedvesmo skolēnus un jauniešus izvēlēties savu nākotnes profesiju. Mērķauditorija ir skolēni un jaunieši, bet šos pasākumus ir iecienījuši arī pieaugušie,

·         Maijā - ”Fukšu skola” PII ”Ķipars” izlaiduma grupas audzēkņiem,

·         Oktobrī - jauno biedru uzņemšana,

·         Novembrī - Helovīnballlīte jaunāko klašu skolēniem,

·         Decembrī - labdarības koncerts ”Dots devējam atdodas”,

·         Decembrī - „Ziemassvētku nakts jampadracis”. Jau vairākus gadus jaunieši organizē šo pasākumu paši sev, kā pelnītu atpūtas pasākumu, par gadā paveikto. Katru gadu jaunieši izvēlas tēmu, piemēram „Kontakta Zoo”, „Kā Grinčs nenozaga mūsu Ziemassvētkus” utml.

 

Ārkārtas situācijas Covid 19 izplatības ierobežošanas pasākumu apstākļos, jaunieši veido video un foto kolāžas par dažādiem notikumiem, piedalās akcijās utml.

 

MOTO

Ir labi, ja starp draugiem ir labs kontakts!

KONTAKTINFORMĀCIJA:

 

Kontaktpersona:

Antra Jaunskalže

Tālruņa nr. saziņai:

26656147

E-pasts saziņai:

antra.jaunskalze@talsi.lv

Organizācijas adrese:

Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu atbalsta centrs,

Skolas iela 1a, Pastende, Ģibuļu pagasts, Talsu novads,

LV-3251

REDZAMĪBA

Facebook: JK Kontakts

Instagram konts: @_kontakts_